Hakkımızda

MEGERLİFT ASANSÖR

MEGERLİFT ASANSÖR teknolojiyi yakından takip ederek; estetik, pratik ,ergonomik, güvenlik ve kalite anlayışını her geçen gün yükseltmektedir. Montaj ve servis sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimize akılcı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Konusunda uzman personeli, toplam kalite yönetimi anlayışı, ekonomik fiyatlandırma, ergonomik kullanım ilkeleri ile çalışan firmamız asansör sektörünün gerek imalatçı gerekse servis ve bakım konusunda uzman firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Periyodik Asansör Bakım Anlaşmaları, anında arıza tesbit ve acil müdahale konularında uzman olan Megerlift Asansör İstanbul başta olmak üzere bakım servis, asansör revizyon ve yenileme, montaj, projelendirme taahüt, paket sansör sistemleri, asansör ekipman ve yedek parçaları konularında ürün ve hizmet sunmaktadır.

Asansör çeşitleri ve asansör imalatı Asansör sektöründeki 20 yılı aşan tecrübemizi 2004 yılında MEGERLİFT ASANSÖR olarak kurumsal hale getirdik.

Asansör Servis Hizmet Bölgelerimiz;

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası; Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Kadıköy, Ataşehir, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy, Küçükyalı asansör servisi, Bostancı asansör hizmetleri, Göztepe asansör bakım onarım, yeni sahra asansör tamir bakım onarım.
Güvenlik ve kaliteyi ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz çalışmalarda müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak aldık.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen asansör ekipman imalat ve üreticileri ile oluşturduğumuz çözüm ortaklıkları ile yüksek verimli, güvenlikli, hızlı ve konforlu asansörlerin imalat montaj, uygulama ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

MEGERLİFT ASANSÖR teknolojiyi yakından takip ederek; estetik, pratiklik, güvenlik ve kalite anlayışını her geçen gün yükseltmektedir.

Montaj ve servis sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimize akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Biz;

Daha konforlu bir yaşam için MEGERLİFT ASANSÖR diyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 Sürekli gelişme bilincinde olmak,
 Üst kademenin belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemek,
 Personelin eğitim düzeyini yükseltmek,
 Daha verimli ve uygun çalışma ortamını sağlamak,
 Üretim miktar ve kalite düzeyini sürekli yükselterek pazardaki rekabet gücümüzü artırmaktır.